|

XTC productie Nederland daalt

De productie in Nederland neemt af. Mogelijk is de oorzaak hiervan dat criminelen de grondstoffen voor de productie moeilijk kunnen verkrijgen. Voorheen kwamen veel grondstoffen vanuit China naar ons land. Echter door interceptie van de politie, KMAR en douane worden veel zendingen vanuit het oosten onderschept.

Door dat de grondstoffen in Nederland moeilijk te verkrijgen zijn is Nederland niet meer de grootste producent van XTC, deze rol is vermoelijk overgenomen door Canada.

Volgens August de Loor van het Adviesbureau Drugs in Amsterdam is het niet te merken dat de productie afgenomen is. De prijs op straat is niet gewijzigd en de verschillende soorten nemen ook niet af. Ook zouden er bij de grens niet meer of minder tabletten aangetroffen worden.

Tags: , ,

Laat een reactie achter